Translate

Troszkę o mnie :)

Jak widzicie, na moim blogu pojawiło się kilka zmian m.in. nagłówek ze zdjęciami. Nie jest może idealny ale jest mojego autorstwa i jestem z niego dumna :) Zmianą bloga miała się zająć osoba, która ma duuużo więcej wiedzy na ten temat ale pomyślałam, że najlepiej będzie jak sama się za to zabiorę bo ciężko tak w 100% przekazać komuś co chcemy uzyskać. Tym bardziej, że ja sama do końca nie wiedziałam czego chcę :)
 Tak jak obiecałam wcześniej, chciałabym przybliżyć Wam troszkę moją osobę :) Nie chciałam zaczynać od:   "Nazywam się.... mam lat.... zajmuje się.....". Dlatego wymyśliłam coś innego. Opowiem Wam o sobie za pomocą zdjęć. Na początek chce pokazać moje "otoczenie" :)


Sielsko- anielsko? Nie zawsze :)


Chyba już domyślacie się, że nie mieszkam w centrum wielkiego miasta :) Czasem wolałabym może i mieszkać w mieście ale z drugiej strony znam wiele osób z miasta, które chętnie by się ze mną zamieniły! A jak jest z Wami? Miastowi czy nie do końca? :) :)

4 komentarze:

 1. Nagłówek zrobiłaś wspaniale :) ja jestem absolutnym beztalenciem w tym temacie :( Miło zobaczyć Twoje otoczenia ale proszę o większe zdjęcia następnym razem :D Piękne otoczenie - i ślinię się na widok czerwonych porzeczek :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieknie tam u Ciebie! W zimie to musi byc dopiero ślicznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wygląda twój blog. czarne porzeczki uwielbiam. Ja niestety jestem z miasta ale staramy się jak najczęściej spędzać czas u rodziny na obrzeżach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny nagłówek! Musi być bajkowo u Ciebie w zimie!

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny dlatego sprawisz mi ogromną radość gdy napiszesz kilka słów!