Translate

Nivelazione Intensywny Koncentrat Wyszczuplajaco- Antycelulitowy


Dziś chciałabym przybliżyć Wam trochę kosmetyk od Farmony. Jest to mazidło do ciała, które ma za zadanie wyszczuplić nas i uwolnić od Cellulitu :)

Ach, gdyby to było takie proste... :) Ale po kolei :)
Preparat zamknięty jest w bardzo przyjemnie zaprojektowanej tubie o pojemności 200ml. Cena waha się w granicach 15-20zł.

Od razy w oczy rzucają się obietnice producenta czyli:

Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty powinnyśmy smarować się systematycznie przez ok. 6 tyg. a potem oczywiście dla podtrzymania efektu chociaż 3-4 razy w tygodniu. Prócz uwolnienia od cellulitu producent obiecuje także aktywne modelowanie sylwetki, wygładzenie i wzmocnienie struktury skóry oraz zapobieganie gromadzeniu się tłuszczu w komórkach.
A co faktycznie daje nam ten produkt? Pierwsze co rzuca się w oczy a raczej w nos to mocny, specyficzny zapach przypominający jakieś stare lekarstwo..brrr... Niestety zbyt szybko nie da się go pozbyć. Ale na szczęście zapaszek ten pozostaje tylko na skórze, nie przenosi się na ubrania.  Jakiś czas temu, mogłyście przeczytać recenzję podobnego kosmetyku od Lirene (KLIK) gdzie także obiecano zapobieganie gromadzeniu się tkanki tłuszczowej. I niestety w tym przypadku także nie mamy co liczyć na spełnienie się tej obietnicy. A co gorsza, balsam ten w żaden sposób nie wpłynął na stan mojej skóry. Nic mi się nie wygładziło, nie ujędrniło ani tym bardziej nie wyszczupliło. Jednym słowem na mnie on kompletnie nie działa. Oczywiście nie wierzę w te historyjki o natychmiastowej utracie centymetrów czy zniknięciu cellulitu ale liczyłam chociaż na lekkie ujędrnienie. Niestety tym razem przeliczyłam się kupując ten kosmetyk. A szkoda bo musy do ciała z Farmony bardzo sobie chwalę!Mam nadzieję, że choć niektóre z Was maja lepsze odczucia niż ja względem tego przyjemniaczka.


2 komentarze:

  1. Chyba wiem o jaki zapach Ci chodzi, spotkałam się z już z takim pasującym do opisu zapachem w tego typu kosmetykach. Szkoda, ze poza "pachnięciem" nic nie robi...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety, po jego zastosowaniu pozostaje tylko smrodek :)

      Usuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny dlatego sprawisz mi ogromną radość gdy napiszesz kilka słów!