Translate

Mięta ze złotem

Ponieważ za oknem w końcu pojawiło się słonko, postanowiłam rozgrzać też swoje pazurki. A co jest jednym z najfajniejszych wiosenno-letnich kolorków? Mięta oczywiście :) Ale żeby nie było tak prosto, to połączyłam ją ze złotem. Niestety mój aparat nie jest najwyższych lotów i zdjęcia nie oddają w pełni tego, jak fajnie prezentuje się to połączenie na pazurkach.
Do tego zdobienia użyłam:

Lakier Wibo Celebrity Nails - przepiękna mięta. O lakierach Wibo nie muszę się chyba rozpisywać :) są tak znane że pewnie każda fanka malowania paznokci ma choć jeden w swojej kolekcji. Do idealnego zakrycia złotego lakieru, który pełnił funkcję bazy, wystarczyły 2 cienkie warstwy. Lakier ma dość rzadką konsystencję, która jednak w niczym nie przeszkadza- ułatwia nakładanie.

Lakier Joko Colors of Luxury nr J164 Gold Chic- lakier w kolorze złota z zatopionymi złotymi drobinkami, które są tak malutkie i delikatne, że są ledwo widoczne. Nie jest to wada- wręcz przeciwnie. Dzięki temu nie mamy na paznokciach grubej warstwy brokatu tylko delikatną złotą poświatę. Lakiery Joko od dawna goszczą w mojej kolekcji. Są nie drogie, ok 5zł za 10ml. Lakier ma szeroki pędzelek, który przyspiesza malowanie pazurków. Jest dość wytrzymały, nie odpryskuje, ma bardzo dobre krycie.
A jak jest u was?Lubicie mięte na pazurkach? Buziaki

11 komentarzy:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny dlatego sprawisz mi ogromną radość gdy napiszesz kilka słów!