Translate

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir

 Dziś kilka słów o maseczce wzmacniającej strukturę od Gliss Kur.


Na początku muszę wspomnieć, że nie lubię się z produktami Gliss Kur. Trochę się u mnie ich przewinęło ale zawsze efekt był jeden- mega puch na głowie bez względu na to czy chodziło o szampon czy odżywkę. A szkoda bo wiele moich koleżanek stosuje produktu Gliss Kur i są bardzo zadowolone! Nie wiem dlaczego tak się dzieje, być może skład ich produktów po prostu nie pasuje do mojej czupryny. Dlatego gdy otrzymałam tą maseczkę przeczuwałam jakie mogą być rezultaty. No ale po kolei :)

Opakowanie i konsystencja:
Maska ukryta jest we wnętrzu ładnie zaprojektowanego, zakręcanego, plastikowego słoiczka :) Na opakowaniu znajdziemy większość potrzebnych informacji m.in. skład oraz przewidziane efekty po zastosowaniu. Jeśli chodzi o konsystencję to maska jest gęsta, nawet bardzo. Kolor kojarzy mi się z masą do ciasta :) Zapach bardzo intensywny ale znika dość szybko po zmyciu produktu. Pojemność słoiczka to 200ml.

Działanie:
Do kupna odżywki może zachęcić informacja o płynnej keratynie. Maska polecana jest jako produkt zapewniający intensywną pielęgnację, zmniejsza także liczbę łamiących się włosów. A to wszystko w ciągu 1minuty-tyle według producenta powinnyśmy trzymać maskę na naszych włosach.


Moja opinia:
Nie spodziewałam się cudów i dobrze bo inaczej bym się rozczarowała.... Maska co prawda powodowała nieco mniejszy puch na mojej głowie ale mniejszego łamania się nie zauważyłam. Kłaki moje nie odczuły też jakiejś większej siły pielęgnacyjnej :( Na szczęście była mniej oporna w nakładaniu niż 8w1 od Eveline a włosy po jej zmyciu były śliskie co bardzo lubię :) Ponieważ nie chciałam katować włosów kolejnym niedopasowanym produktem musiałam wymyślić dla niej jakieś inne rozwiązanie. Okazało się, że świetnie spisuje się jako podkład do olejowania. Łyżkę maski mieszałam z olejami i nakładałam na włosy. W ten sposób udało mi się ją szybko wykończyć :) Czy ją kupię? Nie.


Miałyście? Może ktoś ma lepsze doświadczenia z tą maską?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny dlatego sprawisz mi ogromną radość gdy napiszesz kilka słów!