Translate

Tym razem fiolet :)
Na dzisiejszą część projektu wybrałam satynowy fiolet od Wibo. W poście chciałabym także pokazać wam co między innymi otrzymałam w paczce od Born Pretty Store :) No to zaczynamy :)


1. Pierwsze zdobienie są to paseczki namalowane na wyschniętym już lakierze od Wibo co pozwala nam uzyskać efekt 3D. 2. Drugie zdobienie to wzorek wykonany przy użyciu sondy. Proste ale przyciąga wzrok :)3. To zdobienie wykonałam przy użyciu karuzeli z ćwiekami od  Born Pretty Store. W karuzeli znajdziemy srebrne i złote ćwieki w trzech rozmiarach: 1,2mm, 2mm i 3mm i jest ich w sumie aż 500szt!!! Wystarczy docisnąć je do mokrego lakieru a na koniec zabezpieczyć topem. Karuzele możecie zamówić od razu klikając TU. Pamiętajcie, że robiąc zakupy  w BPS możecie wykorzystać kod rabatowy SNL91 Uzyskacie w ten sposób 10% zniżki. A najlepsze jest to że wysyłka zawsze jest darmowa! Jeśli jesteście ciekawi innych produktów do paznokci klikajcie NAIL ART.  

 Ćwieki na pewno pojawią się u mnie jeszcze w niejednym zdobieniu! A jeśli jesteście ciekawi co jeszcze wysłała mi Tina z BPS to bądźcie czujni i zaglądajcie do Pazzurra :)
Buziaczki :*

www.bornprettystore.com

 

3 komentarze:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny dlatego sprawisz mi ogromną radość gdy napiszesz kilka słów!